SAMSUNG Odyssey Neo G7 32" LS32BG750NUXEN
Opis izdelka
Samsung Odyssey Neo G7 32 "LS32BG750NUXEN je odličen monitor za igre, ki je lahko odlična izbira za vse igralce. Njegova zasnova je v celoti maksimirana tako, da maksimira igralna izkušnja in udobje uporabnikov. Vendar pa stoji v katerem koli okolju.
Revolucionarna kvantna matrična tehnologija zagotavlja kvantno mini svetlobnost LED in popoln kontrast za prefinjeno ostrino. Lokalna območja za nadzor svetlosti so bila povečana na 1196 in v kombinaciji z najvišjo 12-bitno črno raven povzroči neprimerljivo kakovost slike.
Frekvenca posodobitve 165 Hz in 1 ms odzivni čas zagotavljata, da so gibi neprekinjeni in gladki, kar zmanjšuje zamegljeno sliko. Zaradi te funkcije je ta monitor odlična izbira za oboževalce dinamičnih iger in tiste, ki delajo z veliko uporabo.
Samsung Odyssey Neo G7 32 "LS32BG750NUXEN ima tehnologijo AMD Freesync Premium Pro Adaptive Adaptive Synchronizacija, ki zmanjšuje sliko na prelom, blokado in vhodno zamudo. Nizko okvirno kompenzacija zagotavlja, da so vsi prizori gladki.