RYOBI R18PD3-220S S baterijom Combis + 2x2.0Ah akku + punjač + torba
Ryobi R18PD3-220S je 18V baterijski vrtalnik, ki je odlična izbira, ko iščete močno in zanesljivo orodje za vrtanje lesa ali kovine, zložljive ali celo vrtanja zidanja. 13 mm Ratchet Chuck zagotavlja...
Za današnji naročilo
Kućna dostava:
Garancija
Opis izdelka
Ryobi R18PD3-220S je 18V baterijski vrtalnik, ki je odlična izbira, ko iščete močno in zanesljivo orodje za vrtanje lesa ali kovine, zložljive ali celo vrtanja zidanja. 13 mm Ratchet Chuck zagotavlja stabilne bite, medtem ko 2 prestavni in 24-stopenjski navor pomagata pri natančnem delu na različnih materialih. In vgrajena -LED osvetlitev olajša vizijo dela na temnejših krajih. Komplet vključuje 2 2.0 AH baterij, polnilnika in vrečke z orodji, tako da lahko takoj pridete v službo. Idealno za vse dnevne uporabe, saj lahko Ryobi One+ združljiva baterija uporabite za katero koli drugo orodje Ryobi, zaradi česar je vsestranska in ekonomična rešitev.
- Kompaktna zasnova
- Dve -hitrost
- LED delovna svetilka
- Večnamenska uporaba
- ergonomski ročaj
- enostavno upravljanje
- Navor natančnosti
- Trpežna uporaba materiala
Tehnični podatki
- Napetost: 18 V
- Velikost Chucka: 13 mm Ratchet
-IDENTIFIKACIJSKI HITROSTI: 0-450 / 0-1 750 FORD / MINUT (DVE OAM)
- Navor: 50 nm
- Prilagoditve navora: 24+1
- Funkcija vrtanja za udarce: da
- LED delovna svetilka: vgrajena -in
- Velikost izdelka: 290 x 255 x 197 mm